O Nas

O firmie

Vcell Power Group To Zaawansowane Technologicznie Przedsiębiorstwo Założone W 2001 Roku

Specjalizuje się w badaniach, projektowaniu, produkcji i sprzedaży akumulatorów, w tym akumulatorów niklowych, akumulatorów litowo-jonowych, akumulatorów litowo-polimerowych i akumulatorów LiFePo4. Nasza firma posiada certyfikat ISO9001. Jako zaawansowany, innowacyjny producent akumulatorów, naszym celem jest dostarczanie naszym klientom akumulatorów najwyższej jakości. W roku 2001 firma Vcell Power została powołana do produkcji akumulatorów niklowo-kadmowych i niklowo-wodorkowych. Od 2003 roku, wraz z rozwojem rynku elektroniki konsumenckiej, trendem stała się większa gęstość mocy, mała i lekka bateria. W ten sposób zaczęliśmy rozwijać baterię litową.

W lipcu 2004 roku ukazało się nasze pierwsze cylindryczne ogniwo Li lon 18650, wraz z serią ogniw cylindrycznych, takich jak 14500, 18500, 26650….. Następnie nasza pryzmatyczna bateria litowo-polimerowa trafiła na rynki. Do tej pory mamy tysiące modeli akumulatorów litowo-polimerowych. W 2007 roku wprowadziliśmy do produkcji baterię litowo-żelazowo-fosforanową, która jest szeroko stosowana w domowych układach słonecznych, słonecznych lampach ulicznych, pojazdach elektrycznych itp. Vcell Power zawsze łączy zaawansowaną technologię ze ścisłym systemem kontroli jakości, aby osiągnąć najwyższą jakość . Współpracujemy z niezależnymi laboratoriami testowymi zatwierdzonymi przez CNAS. Dzięki dużym inwestycjom naszej firmy w nowoczesną technologię, nasza bateria zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Do tej pory nasze baterie zostały wyeksportowane do ponad 80 krajów, w tym do Europy i USA, RPA, Australii …..

Dzięki ponad 20-letniemu rozwojowi, Vcell Power jest już jednym z wiodących producentów baterii w Chinach, zatrudniającym ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników, z fabrykami zlokalizowanymi w GuangDong, HeNan, JiangXi, ShanDong. Wszystkie nasze akumulatory są produkowane zgodnie z normami IEC, UN38.3, UL, CE, ROHS. W 2014 roku, w celu przyciągnięcia utalentowanych pracowników i dalszego rozwoju rynku międzynarodowego, przenieśliśmy naszą siedzibę główną i biuro sprzedaży do zaawansowanego technologicznie miasta ShenZhen.

Moc Vcell. Moc Świat!

Nasz Zakład

Jesteśmy firmą posiadającą certyfikat ISO9001

Kultura Firmy

Misja ludzi Vcell:

Twórz niskoemisyjne życie dzięki zaawansowanym nowym technologiom energetycznym z korzyścią dla wszystkich!

Podstawowe wartości ludzi Vcell:

Jakość: Skoncentruj się na wysokiej jakości i bądź odpowiedzialny za baterię przekazywaną klientowi!

Pracownicy: Zorientowani na ludzi, wierzymy, że każdy pracownik VCELL jest naszym największym bogactwem!

Klient: Wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem, służąc z całego serca naszym klientom i osiągając korzystną dla obu stron współpracę!

Postawa: Odpowiedzialny za klienta, odpowiedzialny za siebie; Odpowiedzialny za firmę, odpowiedzialny za społeczeństwo!

Odpowiedzialność społeczna: Przestrzegaj ścieżki ochrony środowiska i zostaw błękitne niebo dla przyszłych pokoleń!

Ostateczny cel ludzi Vcell: zostać światowej klasy dostawcą baterii litowych dla dobra ludzkości!